1) який твир називают литописом 2)походження назви литопис 3)навищо писали литописи 4) як називаэться найдовниший литопис нашого народу 5) хто такий Нестор Литописець 6) чому литописи е историчними та литературними памятками на...

1) який твир називают литописом 2)походження назви литопис 3)навищо писали литописи 4) як називаэться найдовниший литопис нашого народу 5) хто такий Нестор Литописець 6) чому литописи е историчними та литературними памятками нашого народу 7) яки литописи оповидання ти знаешь 8)у який легенде розповидаеться про виникнення миста киева 9 ) про яких давньоруських князив читали  10) яки риси характеру князив прослявляли литописи 11) про якого давньоруського князя росповидаеться в литописи повисть временных лит та у твир олександра олеся княжа украина 12) коли видбувалися подий в драматичному твори микита кожумяка 13) кого автора прослявляе в цьому твори 14) якими рисами хорактеру надилений микита кожумяка 15) яка головна думка драматичного твору микита кажумяк
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Літопис-це опис важливих історичних подій.