1)Your hair look nice. when did you wash them? 2) I am going to tell him everything. I promise 3) The concept is going to start art 4 o'clock испр

1)Your hair look nice. when did you wash them? 2) I am going to tell him everything. I promise 3) The concept is going to start art 4 o'clock исправьте ошибки
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1Your hair looks nice.When did you wash it?в англ.яз.волосы в един.числе 2ok 3The concept is going to start at 4 o'clock