1. З точки А до площини α проведено похиліAB i AD , довжини яких дорівнюють 17 см і 10 см відповідно. Знайдіть довжину проекції похилої AD, якщо довжина проекції похилоїAB дорівнює 15 см.2. З точки А до площини α проведено похи...

1. З точки А до площини α проведено похиліAB i AD , довжини яких дорівнюють 17 см і 10 см відповідно. Знайдіть довжину проекції похилої AD, якщо довжина проекції похилоїAB дорівнює 15 см. 2. З точки А до площини α проведено похиліAC i AD та перпендикуляр AB . Знайдіть довжини проекцій цих похилих на площину, якщо AC=8cm,
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тут первые три задачи