1 задание . Добери синоніми до слів хата,гарний,бігати. 2 задание до поданих слів добери спільнокореневі , які були б різними частинами мови. Свято,праця,пісня.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)задание хата,будинок,житло,оселя,помешкання,дім,домівка,господа ударение на о гарний,привабливий,красивий,чудовий бігати,втікати. Прости не знаю второго!