1) Жақша ішіндегі қазақ тіліне аудара отырып, сөйлемдерді жазыңдар. 1. Сымбат - Сер?

1) Жақша ішіндегі қазақ тіліне аудара отырып, сөйлемдерді жазыңдар. 1. Сымбат - Сер??ктің (жена). 2. Назым - Шолпанның (тетя). 3. Арман - менің (младший брат). 4. Әйгерім - Талғаттың (племянница). 5. Марал - нағашымның (дочь). 6. Данияр - жездемнің (сын). 7. Әжемнің бес (внуки) бар. 8. Әлішер - Айдостың (зять). 2) Сөйлемдерді қазақ тіліне аударыңдар. Мой дядя работает в области искусства. Тетя моего друга преподает в медицинской академии. В общежитии живут студенты из разных областей Казахстана. Мы ждем четвертый поезд на вокзале. Нужно беречь здоровье. Алматы - южная столица.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)жена-əйелі тетя-əпкесі младший брат-кіші інісі племянница-жиені дочь-қызы сын-ұлы внуки-немерелері зять-жездесі