1. Знайдіть внутрішній і центральний кути правильного дванадцятикутника? 2. Площа круга, вписаного в квадрат, дорівнює 16π см'2. Знайдіть площу квадрата. 3. Знайдіть довжину кола, описаного навколо правильного шестикутника, най...

1. Знайдіть внутрішній і центральний кути правильного дванадцятикутника? 2. Площа круга, вписаного в квадрат, дорівнює 16π см'2. Знайдіть площу квадрата. 3. Знайдіть довжину кола, описаного навколо правильного шестикутника, найбільша діагональ якого дорівнює 14 см. 4. Правильний трикутник АВС вписано в коло. Знайдіть площу трикутника, якщо довжина дуги САВ складає 8π см. 5. Визначте кількість сторін правильного вписаного многокутника, якщо кожна сторона стягу' дугу 3π см, а радіус описаного кола дорівнює 12 см. 6. Прямокутний трикутник з гіпотезою 12 і гострим кутом 30° вписаного в круг. Знайдіть площу кожного з сегментів, які відтинають сторони трикутника.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Решение дано на фото.