10-11 Английский язык 5+3 б преобразуйте в страдательный залог предложения. People all over the world. They always laugh at me. They buy pet food every week. We will visit this town next summer. Mike's father pays for his educ...

10-11 Английский язык 5+3 б преобразуйте в страдательный залог предложения. People all over the world. They always laugh at me. They buy pet food every week. We will visit this town next summer. Mike's father pays for his education. I can rely on my best friend. ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I am always laughed at by them Pet food is bought every week This town will be visited next summer He is payed for his education My best friend can be relied on