10 лютого 2008 року будучи на підпитку В'ячеслав зустрів свою колишню 25- ти річну подругу Івану. Поспілкувавшийсь з нею кілька хвилин він раптово кинувся на неї в зробив спробу згвалтувати але не зміг подолати її опору. Івана ...

10 лютого 2008 року будучи на підпитку В'ячеслав зустрів свою колишню 25- ти річну подругу Івану. Поспілкувавшийсь з нею кілька хвилин він раптово кинувся на неї в зробив спробу згвалтувати але не зміг подолати її опору. Івана втекла. Сумний несдачею В'ячеслав вирушив на набережну річки у пошуках нової жертви. Незбаром він побачив 16-ти річну Жанну яка поверталась додому з кінотеатру. На цей раз згвалтування йому вдалося Обгрунтуйте дії В'ячеслава
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ну просто чуваку хотелось ебаться