10 назв коломийок (не важливо які,просто назви)Буду вдячна!!!!!)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Ревана; 2. Ой легойка коломийка; 3. Люлька; 4. Ой, дівчино, дівчинонько, велика-сь циганка; 5. Ой, музико - музиченько; 6. Ой чому ви, добрі люди, та й не співаєте; 7. Гей, Іване; 8. Грай, музика; 9. Поцілунок очей; 10. Бабський козачок.