10 придложэний по английсскому языку со словом have to 4 класс

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
You have to add the flour. You have to listen this song. You have to read this book. Do they have to study harder. I have to find her. I have to clean up my apartment. You will have to wait. She will have to call you back. He does not have to help me. He did not have to listen to Mary.