10 простых предложений на казахском языке помогите пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен дукенге нан алу ушин бардым. Менин апам кеше гана Алматыга барып келды. Айдар анасынын туган кунине китап сыйлайды. Алматы - оте асем кала. Нурсултан ага - Казакстаннын тунгыш президенти. Арман мен Асем саябакка барып , серуендеп келди. Жанар- оте сулу кыз. Арман ешкашан адамды алдамайды. Танертен кун саулесин шашты. Тыным таппаган Еркин анасынын койлегин тарта берди. Аклима аже - биздин ауылдын корипкели