10 речень з дієприкметниковим зворотом у творі Григіра Тютюнника "Климко" Будь ласка!!Терміново!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. У степу було тихо: Блищали од сонця стерні і ковила понад шляхом, сріблилася важка, обвішана разочками роси павутина. 2. У кухлі Климко й знаходив гостинець: пригірщ пряників-срібноголовців, або гроно прозорих півників на паличках, зв'язаних докупи білою ниткою, або ще щось таке.