10 речень з дієприкметниковим зворотом з художньої літератури СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я чую пісню , в щасті співану .Веселка , овіяна вітром , в моїх зацвітає очах . Ще спить земля укутана снігами .Вгорі  цвіте блакить , усіяна хмарками .Чудово блищало небо , засіяне зорями .Мені  ще досі сниться берег , залитий сонячним вогнем .Сниться вночі мені зорями вишите небо .