10 цікавих запитань та відповідей до них на урок української мови (наприклад:що сто

10 цікавих запитань та відповідей до них на урок української мови (наприклад:що стоїть між сонцем і луною,відповідь:буква і).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ну щось таке. Можливо, не зовсім підійде. 1. Яка рослина вбиває звіра? (звіробій) 2. Яких птах важить сорок пудів?( сорокопуд) 3. У якої рослини горить цвіт?(горицвіт) 4. Яка рослина не може померти?( безсмертник)