100 БАЛЛОВ! Пояснити, чому певні типи природоохоронних територій (заказники, нац. природні парки, регіональні ландшафтні парки) переважають у екомережі України.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В україні, є дуже багато зникаючих видів тварин, комах і рослин, є навіть і ландшафти які руйнуються, тому це все треба охороняти.Всі ці види тварин і рослин занесені в червону книгу України.Щодо ландшафтів,такої книги немає, але якщо це, наприклад ліс, то його потрібно охороняти лісництву. Кожен вид тварин є своєрідною вершиною еволюції, ці види змінювались впродовж млрд-ів років, тому кожен несе певну цінність. П.С. Як змогла, допомогла