100БАЛОВ.Пожаалуйста ,напишите сочинение по этому образцу(номер 5)Сбоку словосочетания которые нужно включить.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My house is not bad but there are pros and cons . My house consist of kitchen, bathroom , and rooms . My house is on the street ---------- . My house lot storey . Features of the house that it is big , comfortable , and most importantly favorite .  The cons are that it is in a noisy place , he is old .  I'd like to change it to fixed , that he was in another place .