11. Укажіть тварин, які належать до теплокровних: а) жаби; б) акули; в) крокодили; г) голуби. 12. Укажіть хребетних тварин, у видільній системі яки...

11. Укажіть тварин, які належать до теплокровних: а) жаби; б) акули; в) крокодили; г) голуби. 12. Укажіть хребетних тварин, у видільній системі яки...11. Укажіть тварин, які належать до теплокровних: а) жаби; б) акули; в) крокодили; г) голуби. 12. Укажіть хребетних тварин, у видільній системі яких немає сечового міхура: а) амфібії; б) рептилії; в) птахи; г) ссавці. 13. Укажіть тварин, у яких немає сформованої м’язової тканини: а) гідра; б) вин...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
11. г 12. в 13. а 14. в 15. в 16. а 17. в 18. г 19. в