11. Установіть відповідність між відділами головного мозку та функціями, які вони виконують. 1. Великі півкулі; A) Керує роботою внутрішніх органів; 2. середній мозок; Б) регулює координацію рухів; 3. довгастий мозок; B) викону...

11. Установіть відповідність між відділами головного мозку та функціями, які вони виконують. 1. Великі півкулі; A) Керує роботою внутрішніх органів; 2. середній мозок; Б) регулює координацію рухів; 3. довгастий мозок; B) виконує рефлекторну та провідникову функцію; 4. мозочок. Г) відповідає за тонус м’язів; Д) регулює діяльність залоз внутрішньої секреції.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 - А 2 - Г 3 - В 4 - Б Д - зайвий варіант. Залози внутрішньої секреції регулює проміжний мозок.