11. якій зі схем відповідає подане речення? Хіба ж під вечоровими яворами, у головах яких стояли зорі, а в ногах жeбоніла вода, таким ввижалося власне свято? a)[ ], (у яких...), а [ ], [ ]? в) [ ,(у яких..., a(...),...] г) (Хі...

11. якій зі схем відповідає подане речення? Хіба ж під вечоровими яворами, у головах яких стояли зорі, а в ногах жeбоніла вода, таким ввижалося власне свято? a)[ ], (у яких...), а [ ], [ ]? в) [ ,(у яких..., a(...),...] г) (Хіба...), (у яких...), а[ ],[ ]?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хіба ж під вечоровими яворами, у головах яких стояли зорі, а в ногах жeбоніла вода, таким ввижалося власне свято? г) (Хіба...), (у яких...), а[ ],[ ]? Твоя відповідь г