12 річний хлопчик розбив вітрину магазину власник вимагає відшкодування куди йому звернутись з вимогою і хто має відшкодувать збитки, і приклад позивної заяви

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Власник мае звернутися до родичів хлопчика . Та попросити від шкодувати збитки . Або зателефонувати у поліцію викликати батьків і зробити протокол