15 вопросов на тему современная музыка в сравнительной форме и превосходной прила?

15 вопросов на тему современная музыка в сравнительной форме и превосходной прила??ательных
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
What is the most popular genre of contemporary music? who are the most well-known musicians of todays? what type of modern music is the most spread among youngsters? is it much easier to become a famous singer today than many years ago?