1)аккапаны неден жасайды?2)Аккла жасау ушин кандай заттар керек?3)ол заттар не ушин керек?4)аккала жасау ушин канша кар керек?5)оларды калай койды?

1)аккапаны неден жасайды? 2)Аккла жасау ушин кандай заттар керек? 3)ол заттар не ушин керек? 4)аккала жасау ушин канша кар керек? 5)оларды калай койды?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)қардан жасалады2)сәбіз, шелек,түйме,сыпыртқы керек 3)сəбіз мұрынын жасауға,шелектен бас киімін,туймелерін жабыстырып қолына сыпыртқыны ұстатамыз 4)көптеген қар керек 5)қарды домалатып 3 дөңгелек қар жасаймыз.Ең үлкен қарды астына қойып оның үстіне орташа қарды қойамыз.Содан соң кішкентай қарды орташа қардын үстіне қойамыз.