1)Через точку Е проведена дотична EF(Fточка дотику) і січна ,яка перетинає коло в точках M i N.Знайдіть MN,якщо EF=6,EM=4. 2)Знайдіть довжину кола ,діаметр якого є меншим катетом прямокутного трикутника з гіпотенузою 10 см і др...

1)Через точку Е проведена дотична EF(Fточка дотику) і січна ,яка перетинає коло в точках M i N.Знайдіть MN,якщо EF=6,EM=4. 2)Знайдіть довжину кола ,діаметр якого є меншим катетом прямокутного трикутника з гіпотенузою 10 см і другим катетом 8 см.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Свойство касательной и секущей: ЕF²=EM·EN 6²=4·(4+MN) 36=16+4MN 4MN=20 MN=5 2) b²=c²-a²=10²-8²=100-64=36 b=6 D=b=6 R=D/2=3 C=2πR=6π cм