1)Через точку Е проведена дотична EF(Fточка дотику) і січна ,яка перетинає коло в точках M i N.Знайдіть MN,якщо EF=6,EM=4. 2)Знайдіть довжину кола ,діаметр якого є меншим катетом прямокутного трикутника з гіпотенузою 10 см і др...
1)Через точку Е проведена дотична EF(Fточка дотику) і січна ,яка перетинає коло в точках M i N.Знайдіть MN,якщо EF=6,EM=4.
2)Знайдіть довжину кола ,діаметр якого є меншим катетом прямокутного трикутника з гіпотенузою 10 см і другим катетом 8 см.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Свойство касательной и секущей:
ЕF²=EM·EN
6²=4·(4+MN)
36=16+4MN
4MN=20
MN=5
2) b²=c²-a²=10²-8²=100-64=36
b=6
D=b=6
R=D/2=3
C=2πR=6π cм