1.Чому літак під час польоту,дивлячись в ілюмінатор на безхмарне небо,ми не відчуваємо,що літак летить? 2.Чому коли струшуємо мокру парасольку,з неї злітають краплі води?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Переiщення в просторi вiдчувати можливо вiдносно iнших будь яких предметiв. У безхмарному небi вони вiдсутнi. 2.Вода утримуеться у краплях завдяки поверхняному натягу рiдини.