1)чому повітря куля, наповнена теплим повітрям , піднімається в гору? 2)чому звірі до зими вдягають теплі пухнасті шубки? 3)чому звірі та птахи в сильний холод ховаються в сніг? 4)чому ми не боїмося потонути, надівши рятувальни...

1)чому повітря куля, наповнена теплим повітрям , піднімається в гору? 2)чому звірі до зими вдягають теплі пухнасті шубки? 3)чому звірі та птахи в сильний холод ховаються в сніг? 4)чому ми не боїмося потонути, надівши рятувальний круг, пливучи на надувному матраці або гумовому човні? 5)чому кисень називають "житттєвим" газом ? 6)у воді массова частка Оксигену 89,9 %. Чому людина не дихає водою а дихає овітрям? 7)чому риба, викинута на берег швидко гине навіть якщо весь час її обливати водою? 8)чому в акваріум не можна наливати кип"ячену воду?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Тепле повітря легше за холодне 3 Сніг рятує від холоду