1.чому рослинний і тваринний світ Південної Америки найбагатший на планеті Земля 2. Чому природа Південної Америки під загрозом винищеня? 3.Що таке Пахіцереус ? 4. Рослини Савани Південна Америка 5. Тварани Савани Південна Амер...

1.чому рослинний і тваринний світ Південної Америки найбагатший на планеті Земля 2. Чому природа Південної Америки під загрозом винищеня? 3.Що таке Пахіцереус ? 4. Рослини Савани Південна Америка 5. Тварани Савани Південна Америка 6.Тварини и рослини Південної Америки Природознавство
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Pachycereus (укр. Пахіцереус[2]) — рід сукулентних рослин з родини кактусових.