1)Чому викликання блювоти є першою допомогою при отруєнні?2) Чому небезпечно вживати м'ясо-молочні продукти, придбані у не встановлених для продажу місцях?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) викликання блювоти є першою допомогою при отруєнні щоб очистини організм від токсинів. також при отруєнні важливо вжити велику кількість води, щоб прочистити шлунок.   2) небезпечно вживати м'ясо-молочні продукти, придбані у не встановлених для продажу місцях тому, що зазвичай в таких місцях продають м'ясо не якісне. при таких продажах порушені санітарні норми як мінімум. придбавши такий продукт можна захворіти на будь-яку кишкову інфекцію, яка супроводжуеться тяжкими симптомами.