1.даний оксид PbO відноситься до :1)кислотних оксидів 2) основних оксидів 2.Серед поданих кислот випишіть одноосновні кислоти :1)H2SO4 ,2)HCl,3)HNO3,4) H2S3.Серед поданих основ випишіть нерозчинні у воді : 1)Ba(OH)2, 2) NH4OH, ...

1.даний оксид PbO відноситься до : 1)кислотних оксидів 2) основних оксидів 2.Серед поданих кислот випишіть одноосновні кислоти : 1)H2SO4 ,2)HCl,3)HNO3,4) H2S 3.Серед поданих основ випишіть нерозчинні у воді : 1)Ba(OH)2, 2) NH4OH, 3) Al(OH)3, 4)NaOH. Допоможіть будь ласка!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 - 2,2 -4,3-2.**********