1)добери і запиши дієслова якими можна замінити подані сполучення слів; Пасти задніх-- Розбити глека-- Намилити шию-- 2)Склади з поданих слів питальне речення.Дай відповідь на це запитання. Гривня,копійок, зі, складається, скіл...

1)добери і запиши дієслова якими можна замінити подані сполучення слів; Пасти задніх-- Розбити глека-- Намилити шию-- 2)Склади з поданих слів питальне речення.Дай відповідь на це запитання. Гривня,копійок, зі, складається, скількох, одна. 3) Вибери рядок, у якому в усіх словах звуків менше, ніж букв. а) сильний, дзвінко, любисток б) джерело,промінь, гедзь в)синиця, більше, льон 3)Вибери рядок у якому обидва словосполучення складаються з іменника й іменника а) тренер команди,весела прогулянка б)заслужений успіх, учасник концерту в)переможець змагання, зустріч друзів 4) Підкреслі слова з префіксамі. Познач іх Промова,дорога,прислівник,відшукати,світанок,обрати
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Пасти задніх-- відставати Розбити глека-- посваритись Намилити шию--покарати 2) -Ти довго будеш пасти задніх? -Ні, пасти задніх я не звик. Підтягну математику і все буде гаразд. -Ви що розбити глека з подружкою? -Ні, ми не розбити глека. Просто сталося маленьке непорозуміння. -Кажуть, ти намилив шию свому кривднику? -Я йому не намилив шию, бо не хотів битися. Все пояснив словами. Гривня,копійок, зі, складається, скількох, одна: -Зі скількох копійок складається одна гривня? -Одна грвня складається зі ста копійок. 3) Вибери рядок, у якому в усіх словах звуків менше, ніж букв. б) джерело,промінь, гедзь (для звуків [д͡ж] і [д͡з] немає окремих букв. Їх позначаємо буквосполученнями дж і дз: ходжу, дзвоник. Такі буквосполучення треба читати, як один нероздільний звук. Буквою ь позначаємо м'якість приголосних) 3)Вибери рядок у якому обидва словосполучення складаються з іменника й іменника в)переможець змагання, зустріч друзів 4) Підкреслі слова з префіксамі. Познач іх Про-мова,дорога,прислівник,від-шукати,світанок,обрати