1.Доберіть антоніми к словамЗагортатиоб'єднувати жаліснийоб'єднатизаплестиозброїтичеснийпорядоксовісний2.З ціми словами треба дібрати спілнокореневі й виділити коріньОб'єднатиСовісний

1.Доберіть антоніми к словам Загортати об'єднувати жалісний об'єднати заплести озброїти чесний порядок совісний 2.З ціми словами треба дібрати спілнокореневі й виділити корінь Об'єднати Совісний
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
роз'єднувати радісний роз'єднати розплести обезброїти брехливий безсовесний