1.Доберіть по 2-3 синоніми до кожного з поданих слів.Утворені синонімічні ряди запишить. РАДІСНИЙ...ВВІЧЛИВИЙ...ДУМАТИ...ЗАВІРЮХА...ПОВІЛЬНО... 2. З двома синонімами одного ряду (на вибір) складіть і запишіть речення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Завірюха- хурделиця,хуртовина, заметіль. Ввічливий- чемний,вихований,приємний. Думати-міркувати,мислити,гадати. Повільно-неспішно,поволі,звільна. Радісний-веселий,життєрадісний,сонцелюбний.  Мишко був сьогодні дуже чемним хлопчиком.Він допоміг старенькій бабусі,донести до її під"їзду її торбинки з харчами,за що бабуся його похвалила і відповіла ти дуже вихований хлопчик.