1.Додай слова за питанями і запиши.Квітка(яка?)...           у небі(якому?)......         працювала(коли?).......           писати(що?).....малює(чим?)......        танцює(як?)......2.З одним сполученням слів (на вибір) склади ...

1.Додай слова за питанями і запиши. Квітка(яка?)...           у небі(якому?)......         працювала(коли?).......           писати(що?)..... малює(чим?)......        танцює(як?)...... 2.З одним сполученням слів (на вибір) склади і запиши речення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Квітка червона, у небі безхмарному, працювала зранку, писати статті, малює пензлем, танцює незграбно. На городі мама працювала зранку.