1.Є сусiдонька в морковцi, Худорлява, бiлолиця. Добре знають борщ i юшка, Що сусiдку звуть петрушка. 2. У малини є сестричка, Що засмаглi має щiчки. На кущах бiля стежини Зрiють ягiдки ожини. БIЛЯ IМЕННИКIВ ЗАПИШИ РIД I ВIДМIНОК.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Сусьдонька Н.в. Морквинці М.в. Борщ Н.В. Юшка Н.В. Сусідку З.В. Петрушка З.В. Малини Р.В. СестричкаН.В. Щіки З.В На кущах М.В. Стежини М.В. Ягідки Н.В.