1.Гетеротрофи – це організми, які живляться: А) неорганічними речовинами; Б) органічними речовинами; В) готовими органічними речовинами; Г) за рахунок фотосинтезу. 2. Найнижчою систематичною одиницею тварин є: А) відділ; Б) род...

1.Гетеротрофи – це організми, які живляться: А) неорганічними речовинами; Б) органічними речовинами; В) готовими органічними речовинами; Г) за рахунок фотосинтезу. 2. Найнижчою систематичною одиницею тварин є: А) відділ; Б) родина; В)рід; Г) вид
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гетротрофы- это те, кто не может сам себе производить питательные вещества, и питаются уже готовыми