1)Граматичних помилок у побудові словосполучень із незмінюваними іменниками немає в рядку. А.цікаве турне,багатолюдне Тбілісі,кумедний поні. Б.різноманітне меню,далеке Конго,елегантна мадам. В.строгий журі,тепле кашне,рожеве фл...

1)Граматичних помилок у побудові словосполучень із незмінюваними іменниками немає в рядку. А.цікаве турне,багатолюдне Тбілісі,кумедний поні. Б.різноманітне меню,далеке Конго,елегантна мадам. В.строгий журі,тепле кашне,рожеве фламінго. Г.овочеве вагу,маленьке какаду,багатоводна Хуанхе. 2)Немає помилок у написанні відмінкових закінчень іменників у рядку. А.сказати Сергієві,гордитися іменем,будівля з цемента. Б.пасти козенятів,гуляти з Ілльою,дорогий Ігорю. В.ударити по рукам,спілкуватися з Дашей,пора листопада. Г.годувати телята,допомогти, Василеві,ходити в пальті.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Б  2) А В первом сомневаюсь, ну, по-моему, Б