1)Коли було прийнято Едикт милості? 2)Яке прізвисько отримав Людовік 14? 3)кому належать слова 'На наш вік вистачить' ,'Після нас хоч потоп'?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
* Едикт милості ( нантський ) було прийнято в 13 квітня 1598 р Генріхом 4 . * *Людовік 14 отримав прізвисько " король сонце " через те що він грав у виставі . *це крилата фраза яка почалася вживатися після принизливої поразки французів при Роспаху .