1.Літери,які позначають голосні звуки(їх є 9)-? Які-???? 2.Звуки,які позначаються двома літерами(їх є 10)-???Які-???? 3.Звук,який позначається трьома літерами-????? 4.Літери,які позначають м'якість попереднього приголосного:(їх...

1.Літери,які позначають голосні звуки(їх є 9)-? Які-???? 2.Звуки,які позначаються двома літерами(їх є 10)-???Які-???? 3.Звук,який позначається трьома літерами-????? 4.Літери,які позначають м'якість попереднього приголосного:(їх є 5)-????Які-?????
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1а о у и е і є ю я 2 щ ш ч й ю я є
Гость
1) а, о, у, и, е, і, є, ю, я, ї ( ні їх повинно бути 10) 2) щ-ш,ч ю-й,у я-й,а є-й,е ї-й,і ( так їх повинно бути 10) 3) ні його не існує 4) я, ю, є, і, ь (так їх повинно бути 5)