1.На творчості О.Олеся не позначилася така стильва течія,як А.експресіонізм Б.імпресіонізм В.символізм Г.неоромантищм. 2.Експресивним висловленням патріотичних почуттів є твір О.Олесі А.з журбою радість обнялась Б.о слово рідне...

1.На творчості О.Олеся не позначилася така стильва течія,як А.експресіонізм Б.імпресіонізм В.символізм Г.неоромантищм. 2.Експресивним висловленням патріотичних почуттів є твір О.Олесі А.з журбою радість обнялась Б.о слово рідне!орле скутий! В.чари ночі Г.по дорозі до кавказу
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2. Б.о слово рідне!орле скутий!