1.Назвіть форму правління, за якої глава держави одночасно є главою виконавчої влади та обирається на певний термін а)абсолютна монархія б) теократична монархія в) парламентська республіка г) президентська республіка. 2. Укажіт...

1.Назвіть форму правління, за якої глава держави одночасно є главою виконавчої влади та обирається на певний термін а)абсолютна монархія б) теократична монархія в) парламентська республіка г) президентська республіка. 2. Укажіть, якими є особливості державного ладу в Україні. а) парламентська монархія з федеративним устроєм б) теократична монархія з унітарним устроєм в) президентська республіка з федеративним устроєм г) парламентсько-президентська республіка з умовно унітарним устроєм. 3. Зазначте годинний пояс, в якому розташована Україна а) нульовий б) перший в) другий г) третій 4. Укажіть країну, з якою Україна має найдовший сухопутний кордон. а) Білорусь б) Польща в)Росія г) Румунія
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Первое.г,второе.г,третье.в,четвертое.в