1.º Знайдіть cos α і tg α , якщо sin α = 0,6; 0º меньше α меньше 90º.

1.º Знайдіть cos α і tg α , якщо sin α = 0,6; 0º<α<90º.
Гость
sin^2 a +cos^2 a =1 [latex]cosa= \sqrt{1-sin^2 a} [/latex] cos a = [latex] \sqrt{1 - 0,36} = \sqrt{0,64} = - +0,8[/latex]  0