1.Обчислити масу речовини (осаду),що утворився врезультаті взаємодії 34,5 K2CO3 з Mg(No3)2 2.Обчислити масу речовини (осаду),що утворився врезультаті взаємодії AlCl3 - 66,6 з KOH
1.Обчислити масу речовини (осаду),що утворився врезультаті взаємодії 34,5 K2CO3 з Mg(No3)2 2.Обчислити масу речовини (осаду),що утворився врезультаті взаємодії AlCl3 - 66,6 з KOH
Ответ(ы) на вопрос:
34,5 г K2CO3 + Mg(NO3)2 = 2KNO3 + MgCO3 (осад) 1 моль 1 моль 1) знайдемо кількість речовини K2CO3
n=m\M M(K2CO3)=39*2+16+6*3=138 г/моль n(K2CO3) = 34,5г / 138г/моль = 0,25 моль n(K2CO3) = n(MgCO3) 2) знайдемо масу MgCO3 m=n*M M(MgCO3) = 55+12+16*3=115 г/моль m(MgCO3) = 0.25моль * 115 г/моль = 28,75 г
Не нашли ответ?
Похожие вопросы