1)Охарактеризуй рельеф дна тихого океана. 2)Дадим характиристику климата. 3)Охарактеризуем другие природные ресурсы Тихого океана.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) шельф (гори і рівнини суходолу,колишні річкові долини,підводні каьйони) дно(хвиляста рівнина з горбами,гойоти,система підводних хребтів,уголовини,пасма островів,жолоби 25шт.,острови≈1000) 2)всі кліматичні пояси крім Пн. полярного, температура води 29⇒8⇒1,8, циркуляція повітряних мас( пн. вітри,пасати,мусони,тайфуни,зх. вітри).Усі типи водних мас. 3)Біологічні( 45% світового вилову риби та інших морських продуктів) мінеральні(сіль,нафта,газ,йод,бром,залізні руди) енергетичні(енергія припливів)