1.Ол салауатты өмір салтын .....2.Асан үйге кітапханадан алған кітабын....3.Олар бүгіннен бастап үйірмеге....4. Біз бəріміз тып-тыныш....5. Əсем хат....Слова которые надо вставить: оқып отыр, отырмыз, ұстанып жүр, жазып отыр, қ...

1.Ол салауатты өмір салтын ..... 2.Асан үйге кітапханадан алған кітабын.... 3.Олар бүгіннен бастап үйірмеге.... 4. Біз бəріміз тып-тыныш.... 5. Əсем хат.... Слова которые надо вставить: оқып отыр, отырмыз, ұстанып жүр, жазып отыр, қатысып жүр. Помогите пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)ұстанып жүр 2)оқып отыр 3)қатысып жүр 4отырмыз) 5 жазып отыр