1)підкреслити в тексті дієслова тепер часу Білі Дзвіночки Конвалій побачив маленький хлопчик. Його вразила краса квітів. Він не міг відірвати очей від Конвалій. Хлопчик простяг руку, щоб зірвати квітки. Квітки прошепотіли хлоп...

1)підкреслити в тексті дієслова тепер часу Білі Дзвіночки Конвалій побачив маленький хлопчик. Його вразила краса квітів. Він не міг відірвати очей від Конвалій. Хлопчик простяг руку, щоб зірвати квітки. Квітки прошепотіли хлопчикові: — Хлопчику, навіщо ти нас хочеш зірвати? — Ви мені подобаєтесь. Ви дуже гарні, — відповів хлопчик. — Добре, — сказали Дзвіночки Конвалій, тихо зітхнувши. — Зривай, але перед тим, як зірвати, скажи, які ми красиві. Хлопчик подивився на Дзвіночки Конвалій. Вони були прекрасні. Вони були схожі й на білу хмаринку, і на крило голуба, і ще на щось дивовижно красиве. Хлопчик все це відчував, але сказати не міг. Він стояв біля Дзвіночків Конвалій, зачарований красою квітів.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Простяг,хочеш,подобаєтесь.Остальные - прошедшее время.