1.Площа поверхні куба 242см.Знайдіть об’єм  куба. 2.Знайдіть кут між векторами а(2;0;-1), в(1;0;2).   3.Твірна конуса 5см., висота 4см..Обчисліть площу поверхні конуса. 4.Куля дотикається до всіх сторін прямокутного трикутника,...

1.Площа поверхні куба 242см.Знайдіть об’єм  куба. 2.Знайдіть кут між векторами а(2;0;-1), в(1;0;2).   3.Твірна конуса 5см., висота 4см..Обчисліть площу поверхні конуса. 4.Куля дотикається до всіх сторін прямокутного трикутника, катети якого 6 і 8см. Знайти площу поверхні та об’єм кулі, якщо відстань від центра кулі до площини трикутника 14см.   5.Основою піраміди є трапеція, паралельні сторони якої 6 і 8 см., а висота 7см.кожне бічне ребро піраміди 13см.Знайдіть об’єм піраміди.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) S=[latex]6*H^2[/latex] V=[latex]H^3[/latex] H=[latex]\sqrt{\frac{S}{6}}[/latex] V=[latex](\sqrt{\frac{S}{6}})^3[/latex]=256.151