1)Поясніть, чому саме папський легат регламентує діяльність Паризького університету.2) Які сторони життя студентів регламентує легат?3) Чим це було зумовлено?4) Висловіть припущення, які порушення вчиняли студенти?

1)Поясніть, чому саме папський легат регламентує діяльність Паризького університету. 2) Які сторони життя студентів регламентує легат? 3) Чим це було зумовлено? 4) Висловіть припущення, які порушення вчиняли студенти?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
они долго воявалии и победила порушення