1.Позначне речовину,за допомогою якої можна визначити гліцерин?А) натрійБ) купрум(2) сульфатВ) купрум (2) гідроксидГ) лакмус2.Позначте реакцію, що характерна для спиртів:А) приєднання хлоруБ) гідруванняВ) заміщення атомів Гідро...

1.Позначне речовину,за допомогою якої можна визначити гліцерин? А) натрій Б) купрум(2) сульфат В) купрум (2) гідроксид Г) лакмус 2.Позначте реакцію, що характерна для спиртів: А) приєднання хлору Б) гідрування В) заміщення атомів Гідрогену металічним натрієм Г) взаємодія з алюміній хлоридом. Наведіть приклад такої реакції...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. = В) 2. = В) 2С2Н5ОН + 2Na = 2C2H5ONa + H2