1.При вегетативному розмноженні живцями на них утворюються корені:а)бічні             б)стрижневів)мичкуваті      в)первинні                 д)додаткові2.Тваринам підцарства Найпростіші властиві форми подразливості:а)фагоцитоз ...

1.При вегетативному розмноженні живцями на них утворюються корені: а)бічні             б)стрижневі в)мичкуваті      в)первинні                  д)додаткові 2.Тваринам підцарства Найпростіші властиві форми подразливості: а)фагоцитоз                           б)настії в)таксиси                                г)тропізми д)рефлекси                             е)нутації 3.Вкажіть рослину,живиця якої має особливу цінність у медицині,оскільки з неї отримують камфору: а)ялина                         в)ялиця б)модрина                     г)яловець 4.У вегетативному розмноженні рослин не буреть участь: а)додаткові бруньки                      в)квітки б)додаткові корені                         г)виводкові бруньки 5.У суниці соковита частина плоду утворюеться з : а)маточки                  в)квітколожа б)приймочки               г)квітконіжки
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1Д 2В 3А 4В 5В(точно не пам"ятаю)