1пригадайте чомудід ібаба плачуть розкажіть коротко 2підпишіть малунок   словами з казки      дід---------------,   баба---------------------,              а------------------       ----------------------.    3 що кудкудаче к...

  1пригадайте чомудід ібаба плачуть розкажіть коротко 2підпишіть малунок   словами з казки      дід---------------,   баба---------------------,              а------------------       ----------------------.    3 що кудкудаче курочка   запишіть   5поділи на склади слово   яєчко
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дід плаче,баба плаче,а курочка кудкудаче_не плачте дідо не плачте бабо я вам знесу яєчко не просте а золоте. я_єч-ко