1.Прочитай перше речення .Чи можна з нього здогадатися,про що розповідатиметься далі?Прочитай увесь текст. 2. Що нового можна довідатися з тексту про Тараса Шевченка?. 3. Добери заголовок до тексту,спиши лише ті речення,в яких ...

1.Прочитай перше речення .Чи можна з нього здогадатися,про що розповідатиметься далі?Прочитай увесь текст. 2. Що нового можна довідатися з тексту про Тараса Шевченка?. 3. Добери заголовок до тексту,спиши лише ті речення,в яких говориться про творчість Шевченка-художника. Чи знаєте ви,хто такий Тарас шевченко? Усі знають Великого Кобзаря України як геніального поета.Але він був і чудовим художником.Ми зберігаємо його прекрасні картини і малюнки як великий скарю.Здається,що намальовані вони чарівним пензлем.І не тільки пензель,а йзвичайні олівець,вуглина робилися чарівними в Тарасовій руці.На картинах ніби оживали дерева,хати,люди.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) так можна буде здогадатися що буде іти про геніального письменника Т.Г.Шевченка. 2) 1 речення 2 речення 3,4,5,6.заговолок " творчість прекрасного поета та художника " 3)так